18+

Welcome to the website of the StaraVina wine store. For access, you must confirm the age of maturity. The site contains information for adults about alcohol sale.

The information posted on the site is not an advertisement, is for informational purposes only, and is intended for personal use only.

For more information on use of this site click here


Ano       Ne
Ch. Sociando-Mallet

Haut-Médoc

Jean Gautreau koupil vinařství v roce 1969. Bylo ve strašném stavu, ale mělo výjimečný terroir postavený na půdách ze štěrku a hluboké vrstvy jílu, který plodil excelentní Cabernet Sauvignon ve skvělé svěžesti. V té době mělo vinařství jen 5 ha, ale Jean Gautreau postupně skupoval další a další pozemky a dnes se réva pěstuje na 83 ha...

Haut-Médoc

Jean Gautreau koupil vinařství v roce 1969. Bylo ve strašném stavu, ale mělo výjimečný terroir postavený na půdách ze štěrku a hluboké vrstvy jílu, který plodil excelentní Cabernet Sauvignon ve skvělé svěžesti. V té době mělo vinařství jen 5 ha, ale Jean Gautreau postupně skupoval další a další pozemky a dnes se réva pěstuje na 83 ha. V den svých 90. narozenin předal vedení své dceři Sylvii, která na vinařství vyrůstala a dýchá za něj. Produkuje vína strukturovaná, přímá s elegantní svěžestí, plným tělem a tmavou barvou, s komplexním buketem s dominancí černého ovoce a dotekem minerality. Přestože Sociando-Mallet není klasifikováno, v kvalitě drží krok s Médockými klasifikovanými víny. Vysázeno má 42% Cabernet Sauvignon, 54% Merlot, 4% Cabernet Franc a keře jsou průměrně 35 let staré. Nedělají zelenou sklizeň, nechávají to na přírodě a hrozny kompletně odtřapují. Víno vyzrává 12 měsíců ve 100% nových sudech, což není běžné pro neklasifikovaná vína a jen to poukazuje na kvalitu jejich vín. Ve velkých ročnících mají vína velký potenciál zrání, své krásy ukazují i po 30ti letech.

More

Ch. Sociando-Mallet There are 11 products.

Showing 1 - 11 of 11 items
Showing 1 - 11 of 11 items